Sponsorlu Reklamlar

Bellona Halı Modelleri (Pasific) Koleksiyonu

Sponsorlu Reklamlar

bellona pasific halı modelleri çeşitleri tasarımları fiyatları örnekleri koleksiyonu serisi 

Bellona’nın özel tasarımlara yer vererek hazırladığı yeni halı koleksiyonlarını sizler için incelemeye devam ediyor ve şimdi sırayı bu koleksiyonlardan bir tanesi olan Pasific’e veriyoruz. Farklı desenler kazandırarak hazırladığı yeni halılarını Pasific koleksiyonu ile birlikte bizlere sunan Bellona, bu özel halıları ile dekorasyonlarımıza gerçekten önemli kazançlar sunuyor. Pasific halı modellerine şıklığı büyük ustalıklar ile işleyen Bellona’nın bu özel tasarım halılarını gördüğünüz andan itibaren eminim çok etkilenecek ve bu özel tasarımlardan herhangi bir tanesini kendi dekorasyonlarınız içerisinde kullanmak isteyeceksiniz. Dekorasyonlarınıza kazandıracağı şıklığın yanında rahatlık anlamında da büyük avantajlar sunması muhtemel bu halılar ile sizlerde dekorasyonlarınıza önemli katkılarda bulunabilirsiniz.

Hav Tipi  %14  PES % 86  Akrilik Hav Yüksekliği 12 (±%1) mm Uç Sayısı   768000 (Ad / m2) Toplam Ağırlık   3900 (Gr / m2) gibi özelliklere sahip olan bu özel halılar, 80 X 150 ile 200 X 300 boyutlarında değişen ebatlar ile 135 ve 676 TL arasındaki fiyatlar ile satışa sunulmuşlar.

Bellona Halı Modelleri (Pasific) Koleksiyonu

Bellona Pasific Halı Modelleri ve Fiyatları (2)

 

Bir önceki yazımız olan Bahariye Halı Modelleri 'BESTE' Koleksiyonu başlıklı makalemizde bahariye halı beste koleksiyonu ve bahariye halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Genel, Halı Modelleri
Bellona Shagy Halı Modelleri (Loft) ve Fiyatları

 bellona shagy halı serisi modelleri fiyatları loft koleksiyonu çeşitleri 2013 2014 Bellona'nın Shagy Loft serisi halı modellerini trdekor.com olarak sizler...

Kapat