Sponsorlu Reklamlar

2015 ” Taş Görünümlü Duvar Kağıt Modelleri “

Sponsorlu Reklamlar

İlk olarak Avrupa’nın bazı ülkelerinde kullanılmaya başlanan taş görünümlü duvar kağıt modelleri , eski tuğladan yapılma orjinal taş desenlerini unutturmaya çalışıyor.  Ülkemizde bir hayli sevilmeye başlanan bu deseni bazı şehirlerimizdeki büyük fabrikalar da üretmeye başladı ve kısa sürede yurdumuzun her kesimine yayıldı.

Dükkan açan arkadaşlarım ve yeni ev alan arkadaşlarım taş desenli bu duvar kağıdı desenlerini evlerinde ve dükkanlarda kullanmaya başladılar. Bulunduğu ortama oldukça estetik ve hoş bir hava katan bu tarz desenli duvar kağıtları 2015 yılının en çok beğenilen duvar kağıdı deseni seçildi.

Umarım sizler için paylaştığım bu desen örneklerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz. Almak istediğiniz veya evimde bu deseni görmek istiyorum dediğiniz modelimizi bizlere yorum yaparak bildirebilirsiniz.

2015 ” Taş Görünümlü Duvar Kağıt Modelleri “

Bir önceki yazımız olan Buz Beyazı Duvar Renkleri Kartelası başlıklı makalemizde 2015 boya renkleri, buz beyazı boya rengi ve buz beyazı polisan hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

2015 ” Taş Görünümlü Duvar Kağıt Modelleri “ Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. pinar dedi ki:

    Tas desenli duvar kagitlarinizin fiyatini ogrenmek istiyoRum tesekkurler

Sayfa başına git
Daha fazla Duvar Renkleri
Buz Beyazı Duvar Renkleri Kartelası

2015 yılında çok tercih edilmeye başlayan buz beyazı duvar renkleri bulunduğu ortama sade bir hava ve doğal güzellik katıyor. Buz...

Kapat