Sponsorlu Reklamlar

2014 Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

2014 bellona halı modelleri çeşitleri fiyatları örnekleri koleksiyonu fiyat listesi

Bellona her ne kadar mobilya üretimleri konusunda isim yapmış bir firma olsa da hazırlattığı özel tasarım halılarıyla da son zamanlarda adından bir hayli bahsettiriyor. İşi sadece halı olan ve sadece buna yönelik tasarımlar gerçekleştiren firmalara nazire yaparcasına üretimler gerçekleştiren ve tüketicileri fazlasıyla mutlu eden Bellona, 2014 yılı için de özel bir çalışma gerçekleştirmiş ve hazırladığı halı koleksiyonları ile birlikte harika tasarımlara sahip yeni halılar sunmuş. Trdekor ekibi olarak sizler için bu harika halıları yakın mercek altına aldık ve Bellona üretimi olan yeni nesil halı modellerini ayaklarınıza kadar taşıdık. Dekorasyonlarınıza çok fazla yakışabilecek tarz ve tasarımlara sahip olduklarını düşündüğümüz Bellona halıları aşağıdaki galerimiz içerisinde sizler için sunuyoruz. Eğer yeni bir halıya ihtiyaç duyuyor ve bunun için kendinize ekstra olabilecek halı tasarımları arıyorsanız mutlaka sizler için seçtiğimiz Bellona halıları dikkate almalı ve bu halılar arasından bir tanesini tercih etmelisiniz.

Aşağıda sunduğumuz Bellon halıları galerimiz içerisinde inceleyerek kendiniz için bir alternatif belirleyebilir ve bu alternatifi size en yakın Bellona mağazasından temin edebilirsiniz. Şimdi isterseniz buyurun gelin Bellona üretimi olan bu harika halılara birlikte bir göz atalım!

Bir önceki yazımız olan 2014 Saray Halı Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2014 saray halı fiyatları, 2014 saray halı modelleri ve saray halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Halı Modelleri
Saray Halı’dan Çok Etkileyici Halı Modelleri 2013-2014 › Duvar ...
2014 Saray Halı Modelleri ve Fiyatları

2014 saray halı modelleri çeşitleri fiyatları fiyat listesi en güzel halı modelleri Dekorasyonların en önemli parçalarından bir tanesi konumunda bulunan...

Kapat